Malaga (Hiszpania)

 

Aż połowa andaluzyjskich pól golfowych ulokowana jest w prowincji Malaga. Nie bez powodu nazywa się ją „Doliną Golfową”- liczy sobie aż 57 pól! U stóp Malagi leży wybrzeże Costa del Sol, które rozciąga się na długości około 300 km. Najbardziej kosmopolityczne miasto regionu to Marbella - miejsce, które od lat przyciąga rzesze turystów z całej Europy. Słynie ono z pięknych, piaszczystych plaż, smacznej kuchni, portów jachtowych, ekscytującego życia nocnego, sklepów oraz zabytkowych budowli, a przede wszystkim - z najlepszych w Hiszpanii pól golfowych.

Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Strona 1 z 1

FIT FIRE WORKOUT by BIGOS
05.11.2017 - 12.11.2017

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
FIT FIRE WORKOUT by BIGOS
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ
od 760.00 EUR
FIT FIRE WORKOUT by BIGOS Fire Workout to program treningowy stworzony i opracowany przez trenerkę Kasię Bigos w 2014 roku. Aktualnie wciąż rozwijany przez nią oraz Andrzeja Bogdała. W 2016 roku w plebiscycie Glamour został uznany za jeden z najlepszych programów treningowych w Polsce.   To intensywny trening, który angażuje do pracy całe ciało. Opiera się o ćwiczenia złożone i szybkie, interwałowe tempo. Łączy ćwiczenia siłowe z typowymi aerobami. Bazą i sercem Fire Workout są 6-tygodniowe plany treningowe skoncentrowane na konkretnych celach. W konsekwencji już po paru miesiącach przynosi.. Pełny opis oferty

Strona 1 z 1
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.