Esentepe (Cypr)

Golf jest dziś już na tyle rozpowszechnionym sportem, że nie zawsze musi wiązać się z wysokimi wydatkami. Nasza oferta golfowa low cost przeznaczona jest dla amatorów tego sportu, chcących podróżować i trenować co najmniej kilka razy w roku, nie uszczuplając przy tym zbytnio swojego budżetu. Jest wiele czynników, które mogą wpłynąć na niższą cenę oferty, nie powodując tym samym obniżenia jakości oferowanych usług. Specjalnie dla Państwa wyszukujemy nowe regiony golfowe, które promując się, oferują atrakcyjne cenowo pakiety. Szukamy także sezonowych promocji hotelowych oraz sprawdzamy miejsca, w których obowiązuje golf unlimited.

Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Strona 1 z 1

Golf na Cyprze Północnym
01.05.2017 - 30.04.2018

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Golf na Cyprze Północnym
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ
od 575.00 EUR
Golf na Cyprze Północnym Cypr  to jedna z najpiękniejszych wysp Morza Śródziemnego o łagodnym i ciepłym klimacie. To tu, według legendy, wynurzyła się z piany morskiej bogini miłości i piękności – Afrodyta. Cypr jest także gościnną, egzotyczną wyspą położoną na przecięciu szlaków łączących Azję, Afrykę i Europę. NOWOŚCIĄ  jest region Cypru Pólnocnego. Turecka Republika Cypru Północnego od 1983 roku stanowi niepodległe państwo, jednak jego autonomię uznaje jedynie Turcja. Do czasu zajęcia tej części wyspy przez Turków.. Pełny opis oferty

Strona 1 z 1
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.