Soma Bay (Egipt)

Niewielka, zatoka Morza Czerwonego położona pomiędzy Makadi Bay a Safagą. Jest synonimem spokoju, ciszy i luksusu. To idealne miejsce na  wypoczynek z dala od zgiełku wielkich miast. Panują tu znakomite warunki do nurkowania z maską i płetwami.  Plaże są piękne, długie i szerokie. Do Soma Bay przynależą liczne pola golfowe nazywane swoistą „zieloną pustynią”, które notowane są w międzynarodowych rankingach najlepszych pól golfowych. 

Polecamy
Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Strona 1 z 1

Golf w Soma Bay
01.05.2017 - 30.04.2018

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Golf w Soma Bay
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ
od 699.00 EUR
Golf w Soma Bay Soma Bay położona jest 55 km na południe od Hurghady pomiędzy Makadi Bay a Safagą, oferuje bardzo dobre warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Transfer z lotniska w Hurghadzie do hoteli w Soma Bay trwa około 45 minut. Miejscowość to raj dla nurków i amatorów gry w golfa. Obok doskonałych warunków do sportów wodnych Soma Bay ma do zaoferowania bardzo dobry standard hoteli i spokojną, sprzyjającą odpoczynkowi okolicę... Pełny opis oferty

Strona 1 z 1
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.