Madera (Portugalia)

Dzięki swojemu niezwykłemu krajobrazowi i klimatowi, Madera oferuje cały wachlarz możliwości aktywnego spędzania czasu. Panują tu świetne warunki do uprawiania sportów nie tylko ekstremalnych, ale i tych bardziej statycznych, jak golf. Na wyspie znajdują się dwa mistrzowskie pola golfowe. Proponujemy również rundę na pobliskiej wyspie Porto Santo.

Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Strona 1 z 1

Super oferta dla grup na Maderze z golf unlimited
01.05.2017 - 30.04.2018

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Super oferta dla grup na Maderze z golf unlimited
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ
od 960.00 EUR
Super oferta dla grup na Maderze z golf unlimited MADERA jest zielonym, podzwrotnikowym rajem. Dzięki stałej temperaturze dziennej – około 22°C – nazywana jest krainą wiecznej wiosny i przez cały rok jest atrakcyjna dla turystów. Zachwycają tu wszechobecne kolorowe kwiaty, zielone pnącza, zróżnicowane krajobrazy z zapierającymi dech w piersiach urwiskami i malowniczymi wodospadami. Na Maderę warto wybrać się nie tylko ze względu na walory przyrodnicze, ale także ze względu na różnorodność krajobrazu. Rozległe zielone doliny występują tu na zmianę ze wspaniałymi lasami,.. Pełny opis oferty

Strona 1 z 1
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.