Floryda (Stany Zjednoczone)

USA to prawdziwa potęga w zakresie golfa. Zawrotna liczba 18 514 pól (ESPN GOLF, 2009) stanowi 60% wszystkich obiektów na świecie! Pierwsze miejsca w światowych rankingach od lat zajmowane są przez tutejsze klejnoty w koronie golfa: Pine Valley, Augusta National czy Pebble Beach. Zagrać na nich to prawdziwy zaszczyt! Dzięki naszej ofercie mogą Państwo nie tylko odwiedzić te wspaniałe miejsca, ale i podziwiać rozgrywki golfowe na najwyższym poziomie podczas najważniejszych wydarzeń golfowych, takich jak US Open, The Masters czy PGA Championship.

Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Strona 1 z 1

Luksusowy resort na Florydzie
01.05.2017 - 30.04.2018

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Luksusowy resort na Florydzie
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ
od 2600.00 USD
Luksusowy resort na Florydzie Floryda to jedne z najlepszych ośrodków gry w golfa na świecie. Pola golfowe Florydy dzięki swej renomie przyciągają graczy z całego świata, w celach zarówno wypoczynkowych, jak również dla samych turniejów. Pola golfowe obfitują we wspaniałe widoki i często położone są nad brzegiem oceanu.  Pełny opis oferty

Strona 1 z 1
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.