Hua Hin (Tajlandia)

 

Jest najstarszym rejonem turystycznym w Tajlandii z wciąż żywymi tradycjami. Hua Hin mieści się 200 kilometrów od Bankoku na zachodnim wybrzeżu zatoki Tajlandzkiej. Dojazd z lotniska Suvarnabhumi w Bankoku do Hua Hin zajmuje niespełna 3h.

Rejon Hua Hin łączy w sobie nowoczesną wakacyjną destynacje i urok starego miasta portowego.

W przeciwieństwie do innych kurortów, Hua Hin jest często odwiedzanym przez Tajów, dzięki czemu pielęgnuje się tu lokalne tradycje powstrzymując zbytnią komercjalizację rejonu.

W Hua Hin znajdziemy wiele wspaniałych restauracji serwujących oryginalne potrawy lokalnej kuchni.  Nocne życie w Hua Hin to przede wszystkim kluby nocne, restauracje, tradycyjne puby oraz bary, gdzie kwitnie życie toważyskie.

Wzdłuż długiej na 8 kilometrów plaży umiejscowione są światowej klasy pola golfowe. Są jednym z najlepiej strzeżonych sekretów branży golfowej dzięki czemu nie stały się jeszcze popularną golfową destynacją. Dużą zaletą tego nieodkrytego kierunku są również niskie Green-fee i gwarantowany wysoki standard obsługi.

Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy żadnych ofert.
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.