Hua Hin (Tajlandia)

 

Jest najstarszym rejonem turystycznym w Tajlandii z wciąż żywymi tradycjami. Hua Hin mieści się 200 kilometrów od Bankoku na zachodnim wybrzeżu zatoki Tajlandzkiej. Dojazd z lotniska Suvarnabhumi w Bankoku do Hua Hin zajmuje niespełna 3h.

Rejon Hua Hin łączy w sobie nowoczesną wakacyjną destynacje i urok starego miasta portowego.

W przeciwieństwie do innych kurortów, Hua Hin jest często odwiedzanym przez Tajów, dzięki czemu pielęgnuje się tu lokalne tradycje powstrzymując zbytnią komercjalizację rejonu.

W Hua Hin znajdziemy wiele wspaniałych restauracji serwujących oryginalne potrawy lokalnej kuchni.  Nocne życie w Hua Hin to przede wszystkim kluby nocne, restauracje, tradycyjne puby oraz bary, gdzie kwitnie życie toważyskie.

Wzdłuż długiej na 8 kilometrów plaży umiejscowione są światowej klasy pola golfowe. Są jednym z najlepiej strzeżonych sekretów branży golfowej dzięki czemu nie stały się jeszcze popularną golfową destynacją. Dużą zaletą tego nieodkrytego kierunku są również niskie Green-fee i gwarantowany wysoki standard obsługi.

Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Strona 1 z 1

Amateur Golf Week 2017
29.10.2017 - 04.11.2017

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Amateur Golf Week 2017
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ
od 5200.00 PLN
Amateur Golf Week 2017 Hua Hin jest najstarszym rejonem turystycznym w Tajlandii z wciąż żywymi tradycjami. Hua Hin mieści się 200 kilometrów od Bankoku na zachodnim wybrzeżu zatoki Tajlandzkiej. Dojazd z lotniska Suvarnabhumi w Bankoku do Hua Hin zajmuje niespełna 3h. Rejon Hua Hin łączy w sobie nowoczesną wakacyjną destynację i urok starego miasta portowego. W przeciwieństwie do innych kurortów, Hua Hin jest często odwiedzanym przez Tajów, dzięki czemu pielęgnuje się tu lokalne tradycje.. Pełny opis oferty

Strona 1 z 1
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.