Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Aktualności

Inauguracja Golfowego Sezonu Wyjazdowego
Data utworzenia: 2011-04-19 15:05:46

Inauguracja Golfowego Sezonu Wyjazdowego

Warszawa, Pure Sky Club, 25 XI 2011

 

W piątek 25 listopada w luksusowym klubie biznesowym Pure Sky Club odbyła się Inauguracja Golfowego Sezonu Wyjazdowego, pierwsze tego typu wydarzenie poświęcone amatorom golfa oraz popularyzowaniu tego sportu wśród środowiska biznesowego. Tego wieczoru ponad dwustu gości przybyło, aby symbolicznie otworzyć nowy sezon golfowy i spotkać się w gronie przyjaciół golfistów.

 

Zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać wyjątkową prezentacje mody Rodrigo De La Garza inspirowaną golfem. Projektant sam jest golfistą i na tę okazję postanowił zaskoczyć zebranych, przygotowując coś innego niż typowy pokaz mody. Dużym powodzeniem wśród gości cieszyły się konkurencje golfowe rozegrane na profesjonalnym symulatorze golfa, który tego dnia miał także swoją premierę na polskim rynku.

 

Wydarzenie to zainteresowało znanych z zamiłowania do gry w golfa celebrytów m.in. Mariusza Czerkawskiego, Wojciecha Pijanowskiego, Elżbietę Panas oraz młodą aktorkę Zofię Zborowską, którą golfową pasją zaraził ojciec aktor Zbigniew Zborowski.

 

„Jestem szczęśliwa, że zorganizowane przez nas wydarzenie przyniosło tak duży odzew ze strony golfistów jak i osób zaciekawionych tym niezwykłym sportem, którzy dopiero zamierzają rozpocząć naukę gry w golfa. Frekwencja była ogromna
i bardzo nas cieszy, że zarówno w trakcie jak i po wydarzeniu gratulowano nam tak wspaniale zorganizowanego wydarzenia. Jako golfistka liczę, że ta inicjatywa sprawi, że grono golfistów w Polsce będzie coraz liczniejsze!” - mówi Katarzyna Bobińska, pomysłodawczyni Inauguracji Golfowego Sezonu Wyjazdowego oraz właścicielka firmy Travel & Action, głównego organizatora imprezy.

 

Powrót do aktualności
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.