Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Aktualności

Festiwal Turniejów Golfowych w Belek
Data utworzenia: 2012-01-23 14:52:24

Podczas gdy w Polsce zimno i ponuro, nasi golfiści wcale nie zamierzają rezygnować z gry w golfa. W Belek w Turcji pomiędzy 17 a 24 lutym odbędzie się druga edycja Festiwalu Turniejów Golfowych, w ramach którego rozegrane zostaną eliminacje do finałowych turniejów serii World Golfers Championship Poland i Diners Club oraz pierwszy wyjazdowy Pro-Am.

 


Turniej Pro-Am zostanie rozegrany drużynowo – w każdym teamie znajdzie się 1 pro i 6 amatorów. Zawody składać się będą z dwóch rund po 18 dołków. Natomiast turniej eliminacyjny popularnej serii World Golfers Championship Poland i Diners Club potrwa 1 dzień. Bezpośredni awans do turnieju finałowego WGC uzyskają zdobywcy trzech najlepszych wyników w każdej grupie handicapowej.
Scenerią obu turniejów będą dwa pola golfowe Pines i Dunes kompleksu Sueno Golf Resort. To jedne z najlepszych obiektów golfowych w Turcji.


Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal golf24.pl oraz magazyn Golf & Roll ! Wspólnie z redakcjami będziemy relacjonować dla Państwa przebieg obu turniejów.

 

 

Powrót do aktualności
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.