Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Aktualności

KONKURS - wyjazd z Mikołajem Luftem na Fuerteventurę!
Data utworzenia: 2015-10-29 15:37:45

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z przyjemnością ogłaszamy kolejny konkurs dla triathlonistów! Będziesz miał szansę wyjazdu z jednym z najlepszych polskich zawodników - Mikołajem Luftem! Zapewnimy Ci noclegi w hotelu Las Playitas 4*, transfery lotniskowe oraz opiekę Mikołaja Lufta. Więcej informacji o wyjeździe TUTAJ.

Stała temperatura sięgająca 22 stopni oraz utrzymane w idealnym stanie drogi sprawiły, że Fuerteventura stała się mekką triathlonistów. Doskonałe dopełnienie tych warunków zapewnia widok z Hotelu Playitas Resort na urokliwą wioskę rybacką w jednej z zatok wyspy. Biegacze, pływacy, atleci, rowerzyści oraz pasjonaci sportu wraz z rodzinami odnajdą tam swoją ulubioną rozrywkę. Zakwaterowani w apartamentach lub pokojach dwuosobowych goście będą mogli skorzystać również z restauracji, Kids Clubu, pola golfowego oraz 50-metrowego basenu. Czy to nie idealne miejsce na zimowy wypoczynek z rodziną?

Za sportowe emocje i moc niezapomnianych wrażeń podczas wyjazdu odpowiedzialny będzie Mikołaj Luft. Zawodnik PRO, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w triathlonie, najlepszy polski zawodnik w zawodach Herbalife Triathlon w latach 2012 i 2013, uczestnik Mistrzostw Świata IRONMAN 70.3 w Las Vegas obudzi w sympatykach aktywności jeszcze większe pokłady energii. 


Wykaż się kreatywnością i powiedz nam, jak triathlonista może poradzić sobie z zimowymi treningami oraz dlaczego akurat Ty miałbyś pojechać z nami :) Inspiracji i motywacji szukaj na www.magazynbieganie.pl, gdzie już od najbliższej środy, 4. listopada, Mikołaj Luft będzie publikował artykuły na tematy bliskie wszystkim sportowcom.

 

 
Powered by Typeform
Powrót do aktualności
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.