Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Aktualności

Festiwal Turniejów Golfowych w Belek 17- 24 lutego
Data utworzenia: 2012-03-09 13:51:35

Festiwal Turniejów Golfowych w Belek

17- 24 lutego 2012


 
Luty w Travel & Action był niezaprzeczalnie miesiącem wyjazdów na turnieje golfowe. Jednym z nich był Festiwal Turniejów Golfowych w Belek.

 

Zawodnikom przez cały czas trwania turnieju towarzyszyła wyśmienita pogoda. Świeciło słońce a temperatura sięgała niekiedy nawet 20 stopni ! Tak więc podczas rozgrywek z powodzeniem można było grać w krótkim rękawku.

 

Wyjazd zainaugirowano już na lotnisku lampką szampana. Na miejscu przez cały czas do dyspozycji uczestników był komfortowy bus, który kursował do pobliskiego Belek. Plan wyjazdu obfitował w zajęcia z trenerem. W ciągu trzech dni wyjazdu grupa dzieliła się na dwie podgrupy, dzięki czemu sprawniej można było zorganizować czas na trening. Każda grupa spędzała blisko trzy godziny na indywidualnym treningu z trenerem co w dużej mierze przyczyniło się do podkreślenia sportowego akcentu wyjazdu.

 

Przeprowadzilismy również konkurs krótkiej gry określający handicap krótkiej gry każdego zawodnika. W konkursie tym wygrał Jerzy Safanów z wynikiem 46 pkt co określiło jego hadicap na poziomie 22.



Dwudniowy turniej wyjazdu w formacie 3/4 Stableford netto zakończył się następującym wynikiem:
 
1. Jerzy Szymczak 59 pkt
2. Zbigniew Reszka 56 pkt
3. Krzysztof Wilski 44 pkt
 

Zwycięzcom graulujemy!

Zespół Travel & Action

Powrót do aktualności
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.