Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Aktualności

Trojmiastogolf.pl - Nasza nowa marka
Data utworzenia: 2012-03-30 11:19:57

Z początkiem tego roku zaczęliśmy intensywnie promocje regionu Pomorza jako nowego kierunku golfowego wśród golfistów z zagranicy. W tym celu zdecydowaliśmy się na utworzenie nowej marki Trojmiastogolf.pl

 

Na stronie internetowej Trojmiastogolf.pl odwiedzający ją golfiści mogą znaleźć ciekawe oferty przyjazdowe do Polski z bogatym programem atrakcji, również tych poza golfowych.

 

Region Pomorza jest bardzo atrakcyjny szczególnie dla turystów z krajów skandynawskich oraz zza naszej wschodniej granicy. Dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym i morskim można szybko i wygodnie dotrzeć do Polski. Oferta Trojmiastogolf.pl opiera się przedewszystkim na kilkudniowych, weekendowych wyjazdach golfowych. Nasz kraj zachęca zagranicznych golfistów nie tylko łatwą dostępnością, ale i stosunkowo niskimi cenami pobytu. Polskie pola golfowe oferują niższe ceny Green Fee, noclegu oraz atrakcji turystycznych nie ustępując przy tym światowym standardom jakości.

Trojmiastogolf.pl promuje przede wszystkim trzy obiekty golfowe: Sand Valley Golf & Country Club; Sierra Golf Club oraz Gdansk Golf & Country Club;

 

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej naszego nowego projektu oraz fanpage na portalu społeczmnościowym Facebook.com, gdzie na bieżąco informujemy o tym co ciekawego dzieje się w golfie w rejonie Pomorza.

 

Polub Trojmiastogolf.pl na Facebook.com

 

Odwiedź naszą stronę internetową

 

 

Powrót do aktualności
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.