Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Aktualności

Baltic Golf Challenge League Pierwsza Międzynarodowa Liga Golfowa w Polsce!
Data utworzenia: 2012-04-25 19:25:53

Zapraszamy  do udziału w Baltic Golf Challenge League!

 

Baltic Golf Challenge League to cykl międzynarodowych turniejów golfowych rozgrywanych w rejonie Morza Bałtyckiego. Liga składa się z 6 turniejów eliminacyjnych rozegranych w czterech krajach: Litwie, Szwecji, Finlandii oraz Polsce. Zwycięzcy Ligi wygrywają pakiety pobytowe w międzynarodowym turnieju Race To Belek!

Udział w Lidze BGC to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych, międzynarodowych znajomości wśród graczy z krajów europejskich.  Wszystkie eliminacje przeprowadzone będą na polach golfowych klasy mistrzowskiej, należących do najlepszych obiektów golfowych w każdym z krajów.

Każdemu etapowi rozgrywek towarzyszyć będzie wiele atrakcji zarówno tych sportowych i towarzyskich. W ramach rozgrywek w Polsce zorganizowane zostaną dwie imprezy Player’s Party oraz Gala Dinner, które będą dodatkową okazją do wspólnej zabawy dla uczestników i gości turnieju.

Rozgrywki w ramach Ligi trwają od maja do września 2012r.

Litwa                                                  25-27 maja 2012, pole golfowe The V Club
Finlandia                                           22-24 czerwca 2012, pole golfowe Linna Course
Szwecja                                            27-29 lipca 2012, pole golfowe PGA of Sweden National
Zakończenie Ligi w Polsce          12-16 września 2012, pola golfowe: Postołowo GC,
                                                             Sand Valley G &CC, Sierra GC

 

Uczestnicy turnieju mają szansę wygrać Puchary, wiele cennych nagród ufundowanych przez Sponsorów Turnieju oraz vouchery turystyczne!

W każdej eliminacji zawodnicy będą walczyć o trzy główne nagrody w swoich grupach. Rozegrane zostaną także dodatkowe konkursy: Longest Drive, Nearest To The Pin, Hole in One.

Zwycięzcy grup HCP awansują do turnieju RACE TO BELEK (Międzynarodowy PRO AM rozgrywany w Turcji 5-12 grudnia 2012).

 

Rejestracja na turniej odbywa się poprzez oficjalną strone Baltic Golf Challenge League www.balticgolfchallenge.pl oraz na stronie Organizatora Turnieju www.travelandaction.pl

Powrót do aktualności
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.