Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Aktualności

Philipiak Family Cup 2012
Data utworzenia: 2012-06-18 10:59:55

 

    W dniach 07-09 czerwca w Trójmieście odbył się rodzinny turniej golfowy. Sponsorem tytularnym turnieju był Philipiak Polska, producent najwyższej jakości naczyń kuchennych ze stali szlachetnej. Turniej rozegrany został w formacie Texas Scramble, który sprzyja tego typu towarzyskim spotkaniom golfowym.

 

      W turnieju wzięło udział kilkunastu golfistów z kraju i zagranicy. Najmłodsza zawodniczka Philipiak Family Cup miała 9 lat. Mimo zmiennej pogody jaka towarzyszyła pierwszemu dniu rozgrywek na polu, przez cały turniej zawodnikom dopisywał doskonały humor. Rywalizacja i atrakcyjne nagrody czekały na zawodników w konkursach golfowych: Longest Drive, Nearest to the Pin oraz Hole in One, rozegranych na prawie każdym z 18 dołków. W głównym turnieju pierwsze trzy miejsca nagrodzono tygodniowymi golfowymi pobytami w luksusowych ośrodkach w Portugalii. Pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie Janusz i Witold Sikora oraz Cezary Łosko.

 

    Ostatniego dnia turnieju oprócz rozdania nagród w konkursach i turnieju głównym odbyła się charytatywna licytacja oficjalnej piłki Mistrzostw EURO z podpisami polskiej reprezentacji. Dzięki hojności jednego z zawodników, wylicytowaną kwotę 2600 PLN przeznaczono na pomoc jednego z podopiecznych Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”.

 

      Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i mamy nadzieję spotkać się z Państwem ponownie za rok!

 

Zespół Travel& Action

Powrót do aktualności
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.