Malaga (Hiszpania)

 

Aż połowa andaluzyjskich pól golfowych ulokowana jest w prowincji Malaga. Nie bez powodu nazywa się ją „Doliną Golfową”- liczy sobie aż 57 pól! U stóp Malagi leży wybrzeże Costa del Sol, które rozciąga się na długości około 300 km. Najbardziej kosmopolityczne miasto regionu to Marbella - miejsce, które od lat przyciąga rzesze turystów z całej Europy. Słynie ono z pięknych, piaszczystych plaż, smacznej kuchni, portów jachtowych, ekscytującego życia nocnego, sklepów oraz zabytkowych budowli, a przede wszystkim - z najlepszych w Hiszpanii pól golfowych.

Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Strona 1 z 1

Wyjazd triathlonowy na Costa Del Sol. Trenuj z lokalnymi PRO
01.05.2017 - 30.04.2018

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Wyjazd triathlonowy na Costa Del Sol. Trenuj z lokalnymi PRO
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ
od 360.00 EUR
Wyjazd triathlonowy na Costa Del Sol. Trenuj z lokalnymi PRO Costa del Sol dzięki przeważającej ilości słonecznych dni – 320 po hiszpańsku nazywana jest „Wybrzeżem Słońca”. Rozciąga się na długości około 300 km, jednym z chętnie odwiedzanych miast jest Benalmadena. Jest największym portem jachtowym na Costa del Sol, posiada długie piaszczyste plaże, ciepłe morze oraz możliwości uprawiania sportów wodnych. Dużą atrakcją pokazy kulturalne czy dobra śródziemnomorska kuchnia.   Pełny opis oferty

Strona 1 z 1
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.