Belek (Turcja)

Turcja znana jest przede wszystkim z rajskich plaż, feerii orientalnych smaków, starożytnej architektury i pięknych krajobrazów. Ostatnio coraz bardziej zyskuje na popularności jako destynacja golfowa, głównie za sprawą zachwycających mistrzowskich pól golfowych w Belek i luksusowych, pięciogwiazdkowych obiektów hotelowych. Golfiści mają w Belek do dyspozycji 14 pól golfowych. Wszystkie pola położone są w odległości maksymalnie 20 minut drogi z każdego hotelu - wyjątkiem jest pole Lykia Links, oddalone o około 40 minut drogi busem. Miejsce to cieszy się ogromnym powodzeniem, a najbardziej tłoczno jest tu na przełomie marca i kwietnia oraz października i listopada.

Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Strona 1 z 1

Jeden z najlepszych ośrodków treningowych w Europie!
01.05.2017 - 30.04.2018

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Jeden z najlepszych ośrodków treningowych w Europie!
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ
od 760.00 EUR
Jeden z najlepszych ośrodków treningowych w Europie!   Możesz sam sobie dostosować swój trening w zależności od wybranej dyscypliny (ponad 40 dedykowanych!) oraz pakietu.   PAKIET BRONZE: HB (śniadania i obiadokolacje) Możliwość dopłaty do FB (lunchu) – 175 € / tydzień 2 duże butelki wody dziennie 2x90 min sesji treningowych Dostęp do sali fitness i siłowni .. Pełny opis oferty

Strona 1 z 1
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.