Travel & Action Group to odpowiedź na realizację wymarzonych wakacji z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Firmę tworzą trzy odrębne działy, oferujące doznania na najwyższym poziomie:

TRAVEL & ACTION GOLF

TRAVEL & ACTION INCENTIVE AND EVENTS

TRAVEL & ACTION LUXURY

Działamy na rynku turystycznym od 2005 roku i w tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w organizowaniu wypoczynku dla najbardziej wymagających klientów. 

Przez cały ten czas współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami oraz obiektami w branży hotelarskiej, dzięki czemu poziom usług, które od nas otrzymujesz, nie ma sobie równych. Nasze standardy są wysokie, ale wciąż dążymy do jeszcze wyższych.

Zawsze staramy się być o krok dalej niż inni - oferujemy spersonalizowaną usługę, która jest niedostępna w przypadku innych biur podróży lub podczas rezerwacji online. Poświęcamy czas, by zrozumieć Twoje potrzeby, dzięki czemu tworzymy dla Ciebie wymarzone wakacje.

Jako luksusowy operator turystyczny specjalizujący się w szytych na miarę wakacjach na wszystkich kontynentach, zapewniamy, że kochamy to co robimy, dzięki czemu każdy wyjazd jest starannie przygotowany przez naszych specjalistów.

Nasz zespół uczestniczy w licznych szkoleniach oraz odwiedził najdalsze zakątki świata, aby znaleźć najbardziej wyjątkowe, ekskluzywne i ekscytujące miejsca.Kreatywność to coś co nas wyróżnia. Wiemy, że każdy klient jest inny i oprócz przygotowanych pakietów, stworzymy dla Ciebie idealny plan na zamówienie, który przewyższy Twoje osobiste oczekiwania.

Od pierwszej rozmowy z nami, aż po powrót do domu, zadbamy o Ciebie na każdym kroku. Nasi klienci są bardzo zróżnicowani. Organizujemy wyjazdy dla rodzin, grupy przyjaciół, pary w podróży poślubnej, osób podróżujących służbowo i wielu innych. Filozofia naszej firmy zakłada poszukiwanie pięknych, magicznych miejsc.

Luksusowe kurorty i spa na Malediwach, safari na kempingu w Afryce, gra na najlepszych i często niedostępnych polach golfowych świata - niezależnie od wymagań, zadzwoń lub napisz do nas już dzisiaj, aby porozmawiać z członkiem naszego zespołu i rozpocząć luksusową podróż z Travel & Action Group.

„Od dziecka sport stanowił bardzo ważną część mojego życia. Przebiegłam ponad 45 tyś km, spenetrowałam prawie cały podwodny świat, kręgosłup utrzymuje w formie dzięki wieloletniej praktyce jogi oraz pilatesowi na reformerach a od ponad 15 lat moje życie kreci się wokół „zielonej trawy”. 

Z ogromną chęcią dzielę się wiedzą o najlepszych miejscach do uprawiania danej dyscypliny i myślę, że jeśli twoja praca jest pasją, to jesteś skuteczny, autentyczny i prawdziwy.”


Katarzyna Bobińska, CEO Travel & Action Group


Zespół


Katarzyna Bobińska 

General Manager
Tel: +48 600 88 55 44
e-mail: kbobinska@travelandaction.pl

Kontakt w sprawie: 
oferty golfowej, wyjazdów indywidualnych, wyjazdów z Pro i klubowych, eventów golfowych i
wakacji szytych na miarę, promocji

Elina Szczerbiak
Tel: +48 882 855 258
e-mail: elina@travelandaction.pl

Kontakt w sprawie: 
Związana z branżą golfową od 2013 roku.
W T&A odpowiedzialna za kwestie finansowo-administracyjne 
Maria Żrodowska

Tel: +48 882 164 096
e-mail: maria@travelandaction.pl

Kontakt w sprawie: 
oferty golfowej, wyjazdów indywidualnych, wyjazdów z Pro i klubowych.Dane rejestrowe:

Katarzyna Bobinska Travel and Action
NIP 5862054723
REGON 192909626

Stałe miejsce wykonywania działalności:
Ul. Kazimierza Górskiego 1/416, 81-304 Gdynia, Poland
woj PomorskieWPIS DO REJESTRU ORGANIZATORÓW TURYSTYKI I POŚREDNIKÓW TURYSTYCZNYCH MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO NR 357